Loading...
Hotel2018-09-25T23:37:09+00:00

Jesteśmy firmą rodzinną.
Dlatego staramy się bardziej.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy w sumie 34 miejsca noclegowe – w odnowionym komfortowym obiekcie – w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz dwupokojowym apartamencie o podwyższonym standardzie. Ceny – już od 90 zł za dobę.

Kliknij tutaj żeby zarezerwować sobie nocleg w dobrej cenie.

W hotelu dostępny jest bezprzewodowy szybki internet. W pokojach (część klimatyzowana) – telewizja, stoliki i szafki nocne. Łazienki w pokojach wyposażone są w prysznice z deszczownicami. Wygodne łóżka, cisza, zawsze świeża i pachnąca pościel oraz nowoczesna aranżacja wnętrz pozwalają nie tylko dobrze się wyspać, ale także wypocząć i zregenerować przed kolejnym dniem. Recepcja i room service są do dyspozycji Gości przez całą dobę. Śniadania – w formie bufetu szwedzkiego i dań na gorąco – serwujemy od 6 do 11 rano. Akceptujemy karty płatnicze, a dla stałych Gości oferujemy rabaty i płatności terminowe przelewem.

Wybierz swój pokój

Obiekt – w tym parking dla Gości bezpośrednio przy hotelu – objęty jest całodobowym monitoringiem. Oferujemy całodniowe wyżywienie dla naszych Gości, w tym przygotowanie posiłków “na wynos”, jeśli ktoś będzie chciał wyjechać przed porą wydawania śniadania (serwujemy je codziennie od 6-tej do 11-tej w formie szwedzkiego stołu, z dodatkowymi daniami na gorąco).

Pokoje z łazienką

Pokoje w ramach studio

Cennik