Nowoczesna sala z własną kuchnią

Salę przygotujemy nawet dla 200 osób - na stołach okrągłych lub prostokątnych - z dodatkowym miejscem do tańczenia, sceną dla zespołu lub dj-a oraz przestrzeniami na szwedzkie i angielskie stoły, gdyby takie były Wasze oczekiwania.
Udekorujemy ją również żywymi kwiatami i krzewami, a dzięki nowoczesnemu systemowi led, zapewnimy piękne oświetlenie efektowe, z różnymi kolorami w poszczególnych sektorach sali - jeśli będziecie tak sobie życzyć.
Dodatkowo gwarantujemy Wam: strefową klimatyzację, strefowe nagłośnienie, profesjonalną i gościnną obsługę kelnerską oraz doskonałą kuchnię, naprawdę na światowym poziomie. A wszystkie dania przygotujemy na bieżąco, w naszej drugiej kuchni, którą specjalnie na te potrzeby uruchomiliśmy.

Oświetlenie i multimedia

Cała sala podzielona jest na niewidoczne sektory. W ich ramach możemy dowolnie ustawiać natężenie i kolory świateł, programować klimatyzację i sterować nagłośnieniem. Oczywiście przy imprezie na całą salę komponujemy tak wszystkie multimedia, by tworzyły spójną całość.
Dodatkowo udostępniamy wysuwany zdalnie ekran do projekcji, rzutnik multimedialny z podłączeniem do nagłośnienia, możliwość podłączenia własnych dekoracji tradycyjnych i led oraz podłączenia świateł efektowych do ekspozycji i tańca.

Elegancka zastawa i dekoracje

Imprezy okolicznościowe organizujemy od ponad 10 lat. I nasi Goście ogromnie nas za nie cenią. Przede wszystkim za pofesjonalną i przyjazną obsługę kelnerską - to nasz wielki atut. Ale Goście doceniają nie tylko wysoki poziom serwisu - chwalą nasze unikalne dekoracje (współpracujemy ze świetnymi specjalistami od wystroju wnętrz na imprezy) oraz elegancką i nietuzinkową zastawę stołową: porcelanę, szkło i sztućce.
Bardzo dużą wagę przykładamy też do żywych kwiatów i krzewów - dodają elegancji i wprowadzają ciepły nastrój.

Również mniejsze imprezy

Gdyby policzyć wszystkie miejsca na wszystkich salach, moglibyśmy jednorazowo obsłużyć ponad 350 Gości. Dysponujemy na stałe dwiema salami na piętrze (które można połączyć w jedną sale), salą restauracyjną główną na parterze i najnowszą salą z osobnymi wejściami i dodatkową kuchnią, również na poziomie "0". Tę ostatnią możemy dzielić na mniejsze sale, przy czym każda z nich wciąż będzie dysponowała indywidualnym wejściem.
Chcecie zaprosić 20, 100 lub 200 osób? Świetnie! Zapewnimy Wam piękne miejsce, doskonałe jedzenie i świetną obsługę :-)

Menu bankietowe i weselne

Nawet najpiękniejsze miejsce ze świetną obsługą nie będzie się cieszyć powodzeniem, jeśli nie będzie serwować dobrego jedzenia. I w tym aspekcie jesteśmy bezdyskusyjnie daleko przed konkurencją. Proste menu od kilkudziesięciu złotych na Gościa, klasyczne - na poziomie 100-150 zł, czy ekskluzywne, z napojami typu szampan Moet&Chandon, czy potrawami takimi jak przepiórki czy steki mignon, za kilkaset złotych na Gościa - każdy znajdzie coś dla siebie.
Każde menu przygotujemy indywidualnie dla Ciebie - również z daniami wegańskimi, czy, jeżeli trzeba, z wyłączeniem określonych alergenów.

Umów się na spotkanie

+48 693 103 958 // +48 61 28 29 150

Adres

ul. Jacka Malczewskiego 1
PL-63-100 Śrem
Cztery Korony - hotel, restauracja, pizzeria