Gościnność, jakość i smak.

Od wielu lat przyjmujemy Gości w naszym hotelu, serwujemy im doskonałe dania w naszej restauracji, organizujemy dla nich imprezy okolicznościowe - wesela, chrzciny, urodziny, jubileusze i również stypy.
Nasi Goście cenią nas przede wszystkim za gościnność i profesjonalizm. A my stawiamy sobie za cel stałe podnoszenie jakości świadczonych przez nas usług, na każdym polu działalności.
W tym roku - poza odnowieniem sali restauracyjnej, uruchomiliśmy nową salę bankietowo-weselną. Wyposażona w najnowsze rozwiązania technologiczne, nowocześnie, ale gustownie zaprojektowana

Oświetlenie i multimedia

Cała sala podzielona jest na niewidoczne sektory. W ich ramach możemy dowolnie ustawiać natężenie i kolory świateł, programować klimatyzację i sterować nagłośnieniem. Oczywiście przy imprezie na całą salę komponujemy tak wszystkie multimedia, by tworzyły spójną całość.
Dodatkowo udostępniamy wysuwany zdalnie ekran do projekcji, rzutnik multimedialny z podłączeniem do nagłośnienia, możliwość podłączenia własnych dekoracji tradycyjnych i led oraz podłączenia świateł efektowych do ekspozycji i tańca.

Elegancka zastawa i dekoracje

Imprezy okolicznościowe organizujemy od ponad 10 lat. I nasi Goście ogromnie nas za nie cenią. Przede wszystkim za pofesjonalną i przyjazną obsługę kelnerską - to nasz wielki atut. Ale Goście doceniają nie tylko wysoki poziom serwisu - chwalą nasze unikalne dekoracje (współpracujemy ze świetnymi specjalistami od wystroju wnętrz na imprezy) oraz elegancką i nietuzinkową zastawę stołową: porcelanę, szkło i sztućce.
Bardzo dużą wagę przykładamy też do żywych kwiatów i krzewów - dodają elegancji i wprowadzają ciepły nastrój.

Również mniejsze imprezy

Gdyby policzyć wszystkie miejsca na wszystkich salach, moglibyśmy jednorazowo obsłużyć ponad 350 Gości. Dysponujemy na stałe dwiema salami na piętrze (które można połączyć w jedną sale), salą restauracyjną główną na parterze i najnowszą salą z osobnymi wejściami i dodatkową kuchnią, również na poziomie "0". Tę ostatnią możemy dzielić na mniejsze sale, przy czym każda z nich wciąż będzie dysponowała indywidualnym wejściem.
Chcecie zaprosić 20, 100 lub 200 osób? Świetnie! Zapewnimy Wam piękne miejsce, doskonałe jedzenie i świetną obsługę :-)

Menu bankietowe i weselne

Nawet najpiękniejsze miejsce ze świetną obsługą nie będzie się cieszyć powodzeniem, jeśli nie będzie serwować dobrego jedzenia. I w tym aspekcie jesteśmy bezdyskusyjnie daleko przed konkurencją. Proste menu od kilkudziesięciu złotych na Gościa, klasyczne - na poziomie 100-150 zł, czy ekskluzywne, z napojami typu szampan Moet_Chandon, czy potrawami takimi jak przepiórki czy steki mignon, za kilkaset złotych na Gościa - każdy znajdzie coś dla siebie.
Każde menu przygotujemy indywidualnie dla Ciebie - również z daniami wegańskimi, czy, jeżeli trzeba, z wyłączeniem określonych alergenów.

Umów się na spotkanie

+48 693 103 958 // +48 61 28 29 150

Adres

ul. Jacka Malczewskiego 1
PL-63-100 Śrem
Cztery Korony - hotel, restauracja, pizzeria